Odbrana diplomskih radova

JAVNA ODBRANA DIPLOMSKOG RADA

U sredu 09. oktobra 2013. godine u 11,30 časova u predavaonici Katedre za ishranu Fakulteta veterinarske medicine Univerziteta u Beogradu, održaće se javna odbrana diplomskog rada Nemanje Arsića, studenta Fakulteta veterinarske medicine Univerziteta u Beogradu, pod naslovom: „Higijensko sanitarne mere na šaranskim ribnjacima“, pred Komisijom u sledećem sastavu: prof. dr Brana Radenković-Damnjanović, doc. dr Ljiljana Janković i prof. dr Maja Marković.

Pristup slobodan

JAVNA ODBRANA DIPLOMSKOG RADA

U sredu 09. oktobra 2013. godine u 10 časova u predavaonici Katedre za ishranu Fakulteta veterinarske medicine Univerziteta u Beogradu, održaće se javna odbrana diplomskog rada Katarine Vulović, studenta Fakulteta veterinarske medicine Univerziteta u Beogradu, pod naslovom: „Regulacija populacije slepih miševa u urbanoj sredini“, pred Komisijom u sledećem sastavu: prof. dr Brana Radenković-Damnjanović, doc. dr Ljiljana Janković i prof. dr Radislava Teodorović.

Pristup slobodan