Centar za razvoj karijere-poseta kompaniji JKP Veterina Beograd za studente FVM

Centar za razvoj karijere, Univerziteta u Beogradu, organizuje posetu kompaniji JKP "Veterina Beograd" za studente Fakulteta veterinarske medicine.

Prilikom posete, studenti će imati priliku da obiđu dve lokacije ovog preduzeća i saznaju kako izgledaju svakodnevne aktivnosti njihovih zaposlenih:

1) Direkciju, gde će u razgovoru sa hirurzima veterinarske medicine i specijalistima rentgenske dijagnostike  moći da vide i saznaju kako izgleda operaciona sala, postoperativni blok i rentgen kabinet,

2) i Prihvatilište Rakovica gde će iz prve ruke dobiti informacije o tome kako funkcioniše prihvatilište, kako izgleda veterinarski pregled i trijaža, sterilizacija i postoperativni tretman, trajno obeležavanje i vakcinacija.

Poseta će se održati u četvratk, 12. aprila od 11 časova.

Sve dodatne informacije se mogu naći na sajtu Centra za razvoj karijere, Univerziteta u Beogradu: