Svečana dodela diploma 2019

Poštovani,

Na Fakultetu veterinarske medicine, a povodom dana Fakulteta (24.11.2019.) u petak, 22. novembra 2019. godine održana je svečana dodela diploma na svim nivoima studija. Tom prilikom uručene su pohvalnice i novčane nagrade najboljim studentima svih godina integrisanih studija, kao i najboljem diplomiranom studentu. Program je otvoren himnom „Bože Pravde“ i „Gaudeumus ingitur“ u izvođenju solo pevača Nenada Poledice. Nakon obraćanja prodekana prof.dr Milorada Mirilovića i prof.dr Vanje Krstića, omladinski ansambl KUD „Lazar Hrebeljanović“ je izvrsno izveo splet srpskih izvornih folklornih igara na čemu im se ovim putem zahvaljujemo. Nakon toga, usledilo je svečano uručivanje diploma, pohvalnica i polaganje Veterinarske zakletve, a potom je usledilo ovekovečavanje ovog jedinstvenog trenutka, fotografisanjem za uspomenu (slike su dostupne u galeriji za preuzimanje).

Nakon svečane ceremonije usledio je i prigodan koktel za sve prisutne u studentskom restoranu na Fakultetu.

Beograd, 26. novembar 2019.