Обавештење за студенте о додељивању приступних шифри

Студенти ће у дану пред термин предавања добити шифре за приступ страницама са линковима ка предавањима на своје email адресе (нпр. уколико студент слуша наставу из предмета Болести дивљих животиња, предавање је уторком у 12 часова, приступну шифру ће на свој email добити у понедељак). У приближно исто време на сајту ће се појавити страница са информацијама о сутрашњим терминима наставе.

Из практичних разлога (превелики број мејлова за слање), линкови за предавања која се одржавају истог дана ће бити груписани по години студија, тако да ако наведеног дана пратите бар један предмет из нпр. пете године студија, добићете приступ документу у којем су наведени линкови за све предмете пете године чија се предавања одржавају тог дана. Молимо Вас да игноришете предмете које не пратите и не покушавате да се укључите на друга предавања.

Све додатне информације можете добити на online_nastava@vet.bg.ac.rs

НАПОМЕНА: За предмете/вежбе/године студија који се не налазе на списку на страни Приступ настави настава ће се одржати на факултету по завршетку ванредног стања.