Свечана додела диплома 2019

Поштовани,

На Факултету ветеринарске медицине, а поводом дана Факултета (24.11.2019.) у петак, 22. новембра 2019. године одржана је свечана додела диплома на свим нивоима студија. Том приликом уручене су похвалнице и новчане награде најбољим студентима свих година интегрисаних студија, као и најбољем дипломираном студенту. Програм је отворен химном „Боже Правде“ и „Gaudeumus ingitur“ у извођењу соло певача Ненада Поледице. Након обраћања продекана проф.др Милорада Мириловића и проф.др Вање Крстића, омладински ансамбл КУД „Лазар Хребељановић“ је изврсно извео сплет српских изворних фолклорних игара на чему им се овим путем захваљујемо. Након тога, уследило је свечано уручивање диплома, похвалница и полагање Ветеринарске заклетве, а потом је уследило овековечавање овог јединственог тренутка, фотографисањем за успомену (слике су доступне у галерији за преузимање).

Након свечане церемоније уследио је и пригодан коктел за све присутне у студентском ресторану на Факултету.

Београд, 26. новембар 2019.