Стипендије Владе Краљевине Мароко за школску годину 2022/2023

КонкурсиИнтегрисане академске студијеИнфостуд

Поштовани,

Амбасадa Краљевине Мароко у Београду, обавестила је Универзитет у Београду да је Влада Краљевине Мароко обезбедила 15 стипендија за студенте Републике Србије заинтересоване да своје школовање наставе на високошколским институцијама Краљевине Мароко у школској 2022/2023. години, у области медицинских наука, економских наука, техничких и технолошких наука пољопривреде, ветерине и архитектуре. Настава се одржава на француском језику, а за студенте који не поседују тражени ниво знања француског језика, биће организовани курсеви језика.

Крајњи рок за подношење пријава је 30. октобра 2021. године.

Додатне информације о стипендијама могу се наћи на следећој адреси: www.amci.ma

Имајући у виду пандемију изазвану вирусом корона, Влада Краљевине Мароко може увести посебна ограничења када је у питању путовање у Краљевину Мароко, те Вас молимо да пажаљиво прочитате услове за улазак које Вам достављамо у прилогу.

Пријавни формулар, као и детаљне информације о самој стипендији Вам достављамо у прилогу.

За сва евентуална додатна питања Вам стојимо на располагању.

С поштовањем,
Марта Атанасковић