Обавештење за студенте који треба да слушају предмет Лабораторијска пракса на Ротационој пракси у завршној години студија (реуписани студенти)

Интегрисане академске студијеИнфостуд

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РЕУПИС

*Сви студенти који су студирали по наставном плану и програму из 2004. године у обавези су да одраде Лабораторијску праксу по новом реакредитованом студијском програму из 2020. године а која је обавезна у 11. семестру.

*Студенти који су студирали по студијском програму из 2009. и 2014. године а који су одрадили праксу из десетог, једанаестог и дванаестог семестра немају обавезу да одрађују Лабораторијску праксу.

*Студенти који су студирали по студијском програму из 2009. и 2014. године а који нису одрадили праксу из десетог, једанаестог или дванаестог семестра имају обавезу да одраде Лабораторијску праксу.