Конкурс Универзитета у Београду за најбољи студентски рад 2023.

КонкурсиИнтегрисане академске студијеИнфостуд

Поштовани студенти,

У складу са Конкурсом за најбољи научно-истраживачки и стручни рад студената у 2023. године расписаним од стране Универзитета у Београду (Конкурс за РАД 2023.), позивамо студенте интегрисаних академских студија ветеринарске медицине да пријаве своје радове израђене у претходној календарској години.

Сви заинтересовани студенти своје радове (непотписане и под шифром), запечаћену коверту на којој је наведена шифра рада и у којој су подаци о аутору (име и презиме, година студија, студијски програм, контакт адреса и телефон), као и кратку стручну оцену Факултета, треба да доставе у штампаној форми у Архиву Факултета (број канцеларије 25) и у електронској форми путем електронске поште на arhivafvm@vet.bg.ac.rs најкасније до 19. априла 2024. године.