Obaveštenje potpisi Uvod u veterinarsku laboratorijsku praksu, kolokviranje propuštenih vežbi

Integrisane akademske studijeInfostud

Poštovane koleginice i kolege,

Kolokviranje propuštenih vežbi iz predmeta Uvod u veterinarsku laboratorisjku praksu će biti od 13.06.2022. do 17.06.2022.  Potrebno je da se javite na katedri kod profesora koji je držao vežbu koju ste propustili. Profesori su obavešteni o kolokviranju i poslat im je spisak studenata sa propuštenim vežbama. Jedna propuštena vežba ne treba da se kolokvira. U prilogu ovog obaveštenja imate spisak studenata sa propuštenim vežbama.

Spisak studenata sa propuštenim vežbama u školskoj 2021/2022. godini

Nakon obavljenog kolokviranja studenti koji su stekli uslov treba da predaju indekse u ponedeljak 20.06.2022. Indekse predajete u 11 časova u vežbaonici Katedre za fiziologiju i biohemiju. Za sve dodatne informacije možete se obratiti doc. dr Ljubomiru Jovanoviću na email ljubomir.jovanovic@vet.bg.ac.rs