VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA POSTDIPLOMCE

Specijalističke akademske studijeDoktorske akademske studijeUže specijalističke studijeInfostud

OBAVEŠTENJE ZA STUDENTE POSTDIPLOMCE (DAS,SAS,US)

SVI STUDENTI POSTDIPLOMCI (DAS,SAS,US) APSOLVENTI DUŽNI SU DA SVOJE STUDIJE ZAVRŠE DO 29.09. 2023.god. do kraja školske 2022/23.god.

Ukoliko to ne učine u obavezi su najkasnije do 15. 10. 2023.god. upišu narednu godinu školsku 2023/24.god.

Ukoliko je period dosasašnjeg studiranja duži od dvostrukog trajanja studija (ZA DAS 6 god. a ZA SAS 4 god.) obavezno se piše molba za produžetak ili mirovanje i dostavlja referentu za postdiplomske studije u papirnom i elektronskom obliku (mail: postdiplomske_studije@vet.bg.ac.rs) do 07. 09. 2023.god. do 10 00h.

Ostali postdiplomci koji nisu apsolventi su takođe dužni da upišu narednu godinu

Za upis naredne godine SAS i DAS je potreban popunjen elektronski ŠV obrazac u elektronskom dosijeu i najmanje uplaćena ¼ godišnje školarine (dostaviti dokaz o uplati) za nastupajuću školsku godinu

SEKRETERIJAT