INFORMATOR ZA POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA NA FAKULTETU VETERINARSKE MEDICINE

KonkursiIntegrisane akademske studijeInfostud

1. Prijemni ispit na Fakultetu veterinarske medicine Univerziteta u Beogradu ima i dva dela: biologiju i hemiju (svaki deo nosi maksimalno 30 bodova).

2. Dodatni deo prijemnog ispita je polaganje testa iz latinskog jezika, ako kandidat nije imao ovaj predmet u toku srednje škole.

3. Sva pitanja za sve delove prijemnog ispita (biologija, hemija, latinski) su dostupna u vidu INFORMATORA!

4. INFORMATOR možete kupiti  na Fakultetu veterinarske medicine (u knjižari, Bul. Oslobođenja 18, Beograd).

5. INFORMATOR možete platiti i naručiti (uplatnica u pošti, banci), poslati skeniranu/fotografisanu uplatnicu na e-mail izdavackicentar@vet.bg.ac.rs, i biće vam poštom poslat primerak INFORMATORA!

6. Cena INFORMATORA je 1500,00 RSD, u koju su uključeni i troškovi poštarine!

7. Broj računa: 840-0000001825666-41, poziv na broj: 253; svrha plaćanja: ZA INFORMATOR; naziv i mesto primaoca: FAKULTET VETERINARSKE MEDICINE, BEOGRAD

8. Molimo Vas da na uplatnici navedete jasno vašu poštansku adresu kako bi pošiljka mogla biti blagovremeno dostavljena!

9. Sve napred navedene informacije važe za naručivanje na teritoriji Republike Srbije! Za ostale regione možete se informisati upitom na adresu izdavackicentar@vet.bg.ac.rs!