Konkurs Univerziteta u Beogradu za najbolji studentski rad 2023.

KonkursiIntegrisane akademske studijeInfostud

Poštovani studenti,

U skladu sa Konkursom za najbolji naučno-istraživački i stručni rad studenata u 2023. godine raspisanim od strane Univerziteta u Beogradu (Konkurs za RAD 2023.), pozivamo studente integrisanih akademskih studija veterinarske medicine da prijave svoje radove izrađene u prethodnoj kalendarskoj godini.

Svi zainteresovani studenti svoje radove (nepotpisane i pod šifrom), zapečaćenu kovertu na kojoj je navedena šifra rada i u kojoj su podaci o autoru (ime i prezime, godina studija, studijski program, kontakt adresa i telefon), kao i kratku stručnu ocenu Fakulteta, treba da dostave u štampanoj formi u Arhivu Fakulteta (broj kancelarije 25) i u elektronskoj formi putem elektronske pošte na arhivafvm@vet.bg.ac.rs najkasnije do 19. aprila 2024. godine.